Graphic describing that a 6-month plan to Lunch Unpacked costs $8 per month and will be delivered weekly.

6 Month Subscription Plan

  • -$-48.00
  • Regular price $48.00

    Includes:

    • 26 weeks of school lunch & snack plans
    • Emailed to you Thursday morning
    • Auto-renews semi-annually, cancel anytime

    Have more questions? Click here for our FAQs.

    Please review our Terms of Service prior to purchase.