Graphic describing that a one month plan to Lunch Unpacked costs $12 per month and will be delivered weekly.

1 Month Subscription Plan

  • -$-12.00
  • Regular price $12.00

    Includes:

    • 4 weeks of school lunch & snack plans
    • Emailed to you Thursday morning
    • Auto-renews monthly, cancel anytime

    Have more questions? Click here for our FAQs.

    Please review our Terms of Service prior to purchase.