Graphic describing that a 3 month plan to Lunch Unpacked costs $10 per month and will be delivered weekly.

3 Month Subscription Plan

  • -$-30.00
  • Regular price $30.00

    Includes:

    • 13 weeks of school lunch & snack plans
    • Emailed to you Thursday morning
    • Auto-renews quarterly, cancel anytime

    Have more questions? Click here for our FAQs.

    Please review our Terms of Service prior to purchase.